Eşya Paketleme’nin Önemi Paketleme Nasıl Olmalıdır

Ev Eşyaları Nasıl Paketlenmeli?

Bir yerden başka bu yere taşınma esnasında önemli kurallardan bir tanesi de eşya paketlemektir.Eşya paketleme çok önemli bir kural olmakla birlikte uzmanlık ve profesyonel gerektiren bir hizmet’dir.

Etimesgut Nakliyat firmamız yıllardan beridir sürekli yeni paketleme malzemeleriyle en iyi hizmeti verme çabasında’dır. En İyi Paketleme hizmetini firmamızın İletişim sayfasında alabilirsiniz.

Eşya Paketleme & Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmeti artık Nakliyat ve Taşımacılık sektörünün gelişen bir hizmettir ve olmazsa olmaz etkenlerinden biridir. Eşyaların taşınmaöncesi uygun malzeme ile paketlenmesi ambalajlanması ve taşınmaya hazır hale getirilmesi çok önemlidir. Böylece taşınma esnasında eşyaların zarar görmesi, kırılması, çizilmesi gibi maddi ve manevi zarara neden olabilecek olasılıkların önüne geçilmiş olur. Paketleme ve Ambalaj hizmetleri uzmanlık ve deneyim sahibi personeller tarafından yapılması gerekir. Çünkü taşınacak eşyaların özellik ve cinsleri farklılık gösterir. Farklı özellik ve boyutlardaki eşyalar için farklı ambalaj ve paketleme malzemesi kullanılır. Özellikle Evden Eve Nakliyat işlemleri sırasında bir evin içinde çok fazla çeşit ve özellik de eşya bulunmaktadır.  Küçük kırılabilecek eşyalardan, elektronik eşyalara, mobilyalardan beyaz eşyalara kadar her eşya için farklı paketleme ve ambalajlama tekniği mevcuttur. Etimesgut Nakliyat olarak uzman personel kadromuz ve kullandığımız en iyi kalitede paketleme ve ambalaj malzemeleri ile taşınma ihtiyaçlarınızda en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Mobilya Demontaj ve Paketleme

Mobilyaların taşınma öncesi hazırlanması Evden Eve Nakliyat sürecinin en önemli süreçlerinden bir tanesidir. Bir evde hacim olarak en çok yer kaplayan eşyalar mobilyalardır. Oturma grupları ve koltuklar,yatak ve yemek odası takımları, vestiyer ve dolaplar bazen hem hacim hemde kütle olarak çok fazla yer kaplamaktadır. Bu mobilyaların taşınması da ciddi bir uğraş gerektirir. Bu yüzden Evden Eve Nakliyat firmaları kusursuz hizmet verebilmek için bünyelerinde tecrübeli bir marangoz istihdam etme ihtiyacı duyar. Bu mobilyaların taşınma öncesi doğru malzeme ve ekipmanlarla demonte edilip numaralandırılıp tek tek uygun ambalaj malzemesi ile taşınmaya hazır hale getirilmelidir. Taşınma sonrası yeniden montajı ve yerleşimi yine bu uzman personeller tarafından sağlanması çok daha sağlıklıdır.

Beyaz Eşya Ambalaj ve Paketleme

Beyaz eşyaların taşınması çok önemlidir ve mutlaka tecrübeli personeller tarafından yapılmalıdır. Öncelikli olarak taşınma esnasında beyaz eşyalarda vurma çarpma sürtme gibi olası aksiliklerde oluşabilecek ezilme çizikler ve göçmelere engel olmak için koruyucu özelliği yüksek kaliteli ambalaj malzemesi ile yine tecrübeli bir paketleme personeli tarafından ambalajlanmalıdır. Yine taşınma işlemi tecrübe ve deneyim gerektirmektedir. Beyaz eşyalar genel olarak kütle olarak ağır eşyalardır ve tek kişinin taşımasına imkan vermeyen özelliklere sahiptirler. Bu yüzden evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların istihdam ettiği personel kadrosu çok önemlidir.

Hizmetlerimiz
Menü