ETİMESGUT NAKLİYAT FİRMASI

Etimesgut Nakliyat Firması; Ankara’nın son zamanlarda kentsel projeleri ile gündeme gelen Etimesgut bölgesi’nin Nakliyat ihtiyacını da firmamız olan Etimesgut Nakliyat karşılamaktadır.
Nakliyat Firması olarak 1997 yılından beridir sürekli Evden Eve Taşımacılık Profesyonel hizmetlerini sunmaktadır

.Ankara’nın bütün ilçelerine hizmet veren  Etimesgut Nakliyat Firması İndirimli Taşıma Hizmetlerini sadece Etimesgut bölgesine uygulamaktadır.

Etimesgut Nakliyat Firması Seçimi

Etimesgut nakliyat firması seçimi yaparken mutlaka bilmeniz gereken şeyler olarak şöyle sıralayabiliriz;

. İşletme adresi varmı?
. Nakliyat işi yapmaya yeterli belgeye sahipmi (k3)?
. Gerçekten Etimesgut nakliyat firması mı?
Etimesgut nakliyat firması herzaman en uygun koşullarda en profesyonel hizmeti size sunmaktadır.

Etimesgut Eşya Taşıma Ve Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Eşya taşıma hizmetlerinde birinci sınıf çözüm yöntemlerini tercih eden Etimesgut eşya taşıma firmamız, sorunsuz ev taşıma hizmetlerinde, etkili yöntemleri her zaman için tercih etmektedir. Etimesgut eşya taşıma işlemlerinde, kırılgan eşyaların paketlenmesinde, içi köpüklü kutular tercih edilmektedir. Bu kutular özeldir ve koruma özelliğine sahiptir.

 Ekspert Hizmeti Evden Eve Nakliyat’da Ön Görüşme

Taşınacak eşya için gerekli olan paketler, asansör aracının kurulacağı boşluk, kapalı kasa aracın park edileceği boşluk, sigortalama, ücret ve çıkabilecek sorunların tespiti gibi işlemler yapılmaktadır. Ev taşıyanlar Etimesgut sınıfında güvenilir ve zamanlama bakımından pratik çözüm üreten firmamız, aradığınız çözümleri pratik bir şekilde sizlere sunmaktadır.

 Paketleme ve Taşıma Nasıl Olur?

Cam eşyalar, televizyonlar, bilgisayarlar, seramik eşyalar ve benzeri kırılabilir eşyalar, özel kutuların içerisinde paketlenmektedir. Bu kutulama işleminde işinin uzmanı olan elemanlar tercih edilmektedir. Çizilme ihtimali olan mobilyalar ve değerli eşyalar, Etimesgut ev eşyası taşımacılığı sektöründe, özel streç  ile sarılmaktadır. Pratik kullanım özellikleriyle aradığınız çözümleri sunan Etimesgut ev eşyası taşımacılığı kategorisindeki firmamız, eşya taşıma işleminde güvenliği ön planda tutmaktadır. Asansöre öncelikle kaba ve sert eşyalar yerleştirilir ve kapalı kasa araca indirilir. Kırılganlık derecesine göre en üst kısma hassas eşyaların kutuları konur. Bu şekilde garantili taşıma sistemi uygulanmaktadır. Etimesgut asansörlü eşya taşıma kategorisinde, taşıma işlemi bittikten sonra, kapalı kasa araçlarımız, eşyaları yeni adrese indirmek için zamanında yola çıkmaktadır.

Hizmetlerimiz
Menü