SİNCAN EVDEN EVE NAKLİYAT 

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Sincan evden eve nakliyat  firması, alanında başarıya ulaşmıştır. Ofis, ev ve iş yeri gibi mekanlarda kullanılan tüm eşyaları talep edilen adreslerden almak ve yine talep edilen adreslere götürmektedir. Firma tüm işlemleri, sadece bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede ürünlerin zarar görme riski de ortadan kaldırılmaktadır. Sincan evden eve nakliye firması, Ankara’nın tüm ilçelerine maksimum 1 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Ayrıca taşıma sürelerinde herhangi bir gecikmenin yaşanması da önlenmektedir. Firma, parça yük, ofis, ağır yük ve kurumsal taşımacılık gibi projelerde de hizmet vermektedir. Zira her uygulama öncesinde tüm eşyalar dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Bu incelemelerin amacı, projeye uygun bir şekilde araç belirlenmesini sağlamaktadır.

Projeye Uygun Araç Belirlenmesinin Önemi

Kimi eşyalar ağır tonajlara sahipken, kimileri ise daha hafif bir ağırlığa sahiptir. Ayrıca her eşyanın fiziksel özelliği ve çevresel darbelere karşı dayanıklılığı da farklılık göstermektedir. Bu nedenle de taşımacılık faaliyetlerinde sorun yaşanmaması için söz konusu eşyalara uygun araçların kullanılması gerekmektedir. Sincan evden eve nakliyat firması bünyesinde her yükü uygun araç modelleri bulunmaktadır. Özellikle de kapalı kasa, kamyonet, tır ve hafif ticari gibi tüm taşıtların bakımı zamanında yapılmaktadır. Sincan nakliyat firması, asansörlü taşımacılık desteği de sunmaktadır. Depolama alanları bir hayli geniş olan tır ve kamyonlar, ürün güvenliğini de maksimum bir şekilde sağlamaktadır.

Ürün Güvenliği

SİNCAN NAKLİYATSincan evden eve nakliyat personelleri, ciddi anlamda uzman olmakla beraber, mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bu nedenle de indirme, kaldırma ve yükleme gibi işlemler sırasında eşyalara zarar gelme riski yoktur. Öncellikle de tüm eşyalar, hassasiyet ile paketlenmekte ve belli bir sıraya göre araçlara yüklenmektedir. Bu paketlerin, yolculuk sırasında da birbirine zarar vermemesi için kasa içerisinde sabit durması sağlanmaktadır. Sincan nakliyat firması ekipleri, ürün güvenliği açısından yükleme ve paketleme işlemleri sırasında da teknolojik malzemelerden destek sağlanmaktadır. Montaj uygulama sırasında da eşyaların çizilmesi, kırılması ve çevresel etkenlere maruz kalması engellenmektedir. Bununla birlikte ofislerde var olan elektronik malzemeler, firma bünyesinde görev yapan bilişim uzmanları tarafından işlem görmektedir. Ayrıca bu gibi cihazların taşınması sırasında kutulama desteği de maksimum bir kalitede sunulmaktadır.

Sincan Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bu kadar kaliteli bir hizmet sunan Sincan taşımacılık, fiyat konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Zira tüm hizmetler, piyasa şartlarına göre oldukça düşük rakamlar ile verilmektedir. Eşya sayısı, yükü ve nakliye süresi ne olursa olsun, tüm taşımacılık faaliyetlerine özel yüzde 20 indirimler yapılmaktadır. Sizde hemen Sincan asansörlü nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve araç talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca adresinize ekip çağırarak ta, ücretsiz bir şekilde maliyet hesaplaması yaptırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Menü